Autor Wątek: Wykładzina podłogowa :)  (Przeczytany 1247 razy)

sebankonewka

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Wykładzina podłogowa :)
« dnia: Styczeń 10, 2018, 19:27:04 »
Dzień dobry :)


Wykładzina podłogowa  produkowana na bazie plastyfikowanego polichlorku winylu z dodatkiem wypełniaczy, stabilizatorów i pigmentów. Bardzo dobrze nadaje się do hoteli, przestrzeni publicznych, istnieje wiele możliwości wzorów :) Polecam każdemu kto chce zrobić dobre wrażenie na klientach :)




pepjewish

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: Wykładzina podłogowa :)
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 12, 2018, 16:41:54 »
szybki strzał do 182 :wink:

Osobiście trzymam tego więcej na long  ale coś można na szybko zagrać :smiley:  takie odpierdalanie na BTC też można wykorzystać
Dokładnie jak Staszek napisał Mam pytanie. W wallet ma walutę w kolumnie reserved. Natomiast w orders jest w histori jako zrealizowania. O co chodz jakby ktoś mógł wytłumaczyć.tak cos czuje ze re-test 7500 a pozniej moze byc re-test dołka
no to potestowane haha, leci dalej skubaniec

sebankonewka

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: Wykładzina podłogowa :)
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 19, 2018, 12:09:02 »
optymistyczne. Ponieważ projektowanie protokołów ekonomicznych jest trudne, zespół bez wiedzy, aby zaprojektować protokół wolny od wad w ciągu kilku miesięcy, może po prostu nie być w stanie uchwycić wszystkiego, co musi być zrozumiane, aby wszystkie odpowiednie

pepjewish

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: Wykładzina podłogowa :)
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 04, 2018, 13:59:55 »
Tak w skrócie dla osób które nie umieją angielskiego. W latach 90-94 prawie cały rynek internetowy należał do inwestorów prywatnych, nie było tam żadnych instytucji. Inwestowanie w tamtym okresie na giełdzie było bardzo niewygodne, giełdy pobierały duże prowizje, miały duże spready (różnica cenowa między ofertami kupna a sprzedaży a sięgały nawet 15% i było to legalne), ogólnie nie było regulacji szczególnie na rynku amerykańskim, dochodziło do ogromnych manipulacji, nikt tego nie pilnował. Duże instytucje bały się po prostu wchodzić grubo w ten rynek. Dopiero w momencie gdy uregulowali ten rynek bezpiecznie, tak że nikt nie bał się wpłacać na niego dużych pieniędzy, instytucje weszły do gry.
? zresztą jak pisałem tego posta to mam wrażenie że pisze o krypto :D Przez najbliższe kilka lat według mnie zobaczymy taki cyrk na kryptowalutach, że wszystkie poprzednie bańki razem wziętę nie będą miały nawet startu. Tylko ostrożnie bo według mnie przetrwa tylko około 20-30 projektów, reszta pójdzie bardzo gwałtownie w dół, ale to dopiero jak osiągniemy taki szczyt jak na boomie internetowym w 2000 roku.
?

Na giełdzie amerykańskiej kończy się kolejny cykl, coś czuje że przez najbliższy rok zacznie się kryzys znacznie większy od tego z 2008-2009 roku. Nie wyrabiają z dodrukiem dolara :D Tak się składa że na krypto nam się akurat zacznie nowy cykl :) Przypadek? Być może...

 ja również idę w tym kierunku, jest duże prawdopodobieństwo że w sytuacji kryzysu metale szlachetne pójdą w górę ;) Polecam kanał GoldSilver na YT, dużo informacji w tym temacie

Witam wszystkie nowe osoby na grupie.

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
playyourstories polskiegpsts peszer pokemonissho wyscigi-smierci