Autor Wątek: 123 dzie  (Przeczytany 762 razy)

pepjewish

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
123 dzie
« dnia: Kwiecień 12, 2018, 16:42:50 »
W połowie maja chciałbym sobie kupić drona. Raczej do dodatkowych ujęć na wakacje i do zabawy. Rzadziej jako dodatkowe ujęcia na jakiś ślub. Wstępnie wybór padł na Mavica pro. Mam kilka pytań:
1. Kupować od razu Mavica, czy wcześniej bezpieczniej będzie kupić zabawkę? Jeśli tak, to jaki model polecacie na start?
2. Czy myślicie, że będą jakieś okazje i promocje w ciągu najbliższych 2 miesięcy? A może kupić na Aliexpress?
3. Jestem obecnie w Holandii. Ktoś wie jak jest z lataniem tutaj? Można / nie można?

Poczekajmy do 28 marca.. ( czyli do środy ) bedzie cos nowego od DJI i pewnie Mavic Pro 2 wiec cena Mavica Pro moze jeszcze spasc.. Ja tez czekam, bo czaje się na Mpro 2 xD  heheh no tak.. ale ja raczej pojde w kierunku Mavica, zalezy mi na wiekszej mobilnosci.. Mysle ze na moje wymagania to i pierwszy Mavic starczyl, ale jak juz ma byc nowy to niech jest lepszy  Ooo to już w środę nowa premiera ? ?? mam podobny dylemat ale dzielnie czekam na mavica 2 Kup sobie cos tanszego do nauki :) chyba ze spisz na cebulionach, to możesz zaszalec

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
polskatawerna anime forumfotograficzne neder-live watahypotworow