Autor Wątek: Kolejkomat  (Przeczytany 929 razy)

pepjewish

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Kolejkomat
« dnia: Kwiecień 12, 2018, 16:45:25 »
witam,

Zawsze nie wiadomo jak zachować się w kolejce gdzieś, ktoś coś zawsze a jak jest porządny sprawy
 kolejkomat który działa rozdaje bileciki i pilnuje numerków i kolejki wtedy fajnie się czeka bo nikt nie goni i nie musi pilnować i jest spokój



sebankonewka

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: Kolejkomat
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 19, 2018, 12:09:30 »
ostateczne decyzje projektowe i osiągnąć coś funkcjonalnego. Gdyby zespół zaprojektował wadliwy mechanizm konsensusu dla nowej inteligentnej platformy kontraktowej, ale wierzył, że jest wystarczająco solidny, aby zebrać miliony dolarów, czy zaufałbyś im,

pepjewish

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: Kolejkomat
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 04, 2018, 14:00:08 »

 Dzięki jeszcze raz za możliwość dołączenia do grupy. Od dłuższego czasu obserwuję Twój profil oraz posty, i zawsze staram się z nich wyciągnąć wnioski/wiedzę, a teraz jeszcze grupa!!!

Według CIA (central intelligance agency) wartość wszystkich derivatives czyli instrumentów pochodnych ( dostępne zasoby złota oraz środki pieniężne ulokowane w różnych instrumentach finansowych, takich jak derywaty, kontrakty Futures, Forward, swapy walutowe, opcje, warranty) to 1.2 biliarda dolarów (12 + 14 zer) 1200000000000000$$.
?Nie są tutaj wliczone wszystkie pieniądze na swiecie i np długi publiczne. Ale zostańmy przy tych instrumentach pochodnych.
?Wyobraźcie sobie że tylko 1% kapitału na świecie trafi do kryptowalut, tylko 1% użytkowników krypto. 1% z kwoty którą napisałem wyżej to 12000000000000$$ czyli 12 bilionów dolarów (48 razy więcej niż obecnie).

?Wszystko wymaga czasu, ale nic nie wynagradza lepiej jak cierpliwość :)
PS. Mam nadzieje że się nie wałnąłem w obliczeniach :D
Źródło o kasie:

Andreessen Horowitz, jeden z inwestorów który zawsze bardzo wcześnie inwestuje w projekty, (facebook, airbnb, coinbase, github, uber) otwiera fundusz inwestycyjny kryptowalutowy startujący z 300 milionami $$.
Kto da więcej? :)
 Ludziska moje kochane. W związku z tym że ostatnie wydarzenia przechodzą moje najśmielsze oczekiwania. Fundusz rośnie i rozrasta się jak bitcoin w grudniu a zainteresowanie koparkami jest takie że nie ma nawet sensu rozbudowywać moje aktualnej kopalni bo by co chwile miejsca brakowało.

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
polskiserwerfreeplay granitowa3 insei real-basketball burza